Půjčky do 24 hodin

půjčky, úvěry

Peníze na směnku

Napsal admin • Jul 25th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Spousta lidí je v dnešní době zapsána v různých registrech dlužníků. Lidé v České republice si tedy stále více žádají peníze na směnku. To jsou půjčky, které jsou jištěné klasickou směnkou. Tyto půjčky jsou určeny i lidem, kteří jsou zapsaní v registru dlužníků.

Jsem v registru, jak si půjčit

Když jste zapsaní v registru dlužníků, tak se vám docela výrazně sníží možnosti jak si můžete půjčovat peníze na směnku. Když jste v registru dlužníků, tak už vám v žádném případě nepůjčí klasická banka. Mnohdy vám nepůjčí ani velké nebankovní společnosti, a tak se budete muset obracet na malé nebankovní společnosti, které poskytují převážně půjčky, které jsou jištěné směnkou. U těchto půjček bývá docela vysoký roční úrok a RPSN.

Nebankovní peníze na směnku

Když chcete získat peníze na směnku, tak se opravdu budete muset obrátit na malé nebankovní společnosti. Malých nebankovních společností je v České republice opravdu hodně, takže budete mít opravdu z čeho vybírat. Najít ale nějakou malou nebankovní společnost je podle mě hodně těžké, možná si troufám říci, že i nemožné. Ale třeba se vám to povede.

Jak žádat o peníze na směnku ?

O půjčku na směnku můžete žádat různými způsoby. Můžete zajít klasicky na kamenou pobočku, kde podepíšete v klidu smlouvu. Můžete si také podat žádost přes telefon nebo mobil. Můžete si také případně podat žádost o půjčku jednodušše přes internet. Výběr možnosti záleží na tom, co je vám zrovna bližší.

V článku směnka vzor se můžete podívat jak vlastně vypadá taková směnka.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.