Půjčky do 24 hodin

půjčky, úvěry

Půjčky a úvěry bez poplatku

Napsal admin • Jul 25th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Půjčky a úvěry bez poplatku jsou půjčky u kterých nemusíte platit žádný poplatek předem ani po sjednání půjčky. Půjčky a úvěry bez poplatku poskytují jak banky, tak nebankovní společnosti. V článku si blíží představíme půjčky a úvěry poskytované bez poplatku předem.

Hledejte půjčky a úvěry bez poplatku

Už spousta lidí se spálila tím, že zaplatily poplatek za půjčku předem a ve finále žádnou půjčku vůbec nedostaly. Existuje totiž hodně nebankovních společností, které pouze vybírají poplatku za půjčku předem a poté žádnou půjčku neposkytnou. Mají to dobře smluvně podchyceno, takže jim vlastně vůbec nic nehrozí. Vy by jste si to však měly zapomatovat a nikdy si nebrat půjčku u které je vyžadován poplatek předem, těmto půjčkám je lepší se vyhnout. Proto lidé stále častěji vyhledávají různé půjčky a úvěry bez poplatku.

Bankovní půjčky a úvěry bez poplatku

Půjčky a úvěry bez poplatku od banky je vždy ta nejlepší volba. Banky totiž nabízejí vždy nejvýhodnější podmínky a nejprve by jste se tedy měli obracet vždy na banky. Bank u nás existuje opravdu hodně, něco přes 30. Takže máte výběr z široké palety bank, zaleží jen na vás čemu dáte přednost.Existuje jak půjčky pro fyzické osoby, tak úvěr na podnikání, který je určen pro podnikatele.

Nebankovní půjčky a úvěry bez poplatku

U bank většinou neuspějí lidé, kteří mají malé příjmy ve svém zaměstnání nebo mají zápis v nějakém registru dlužníků. To je pro banky nepřekonatelný problém a oni vám v takovém přpadě půjčku v žádném případě neposkytnou. Budete se tedy muset obrátit na nebankovní společnosti. Nebankovních společností u nás působí docela hodně, takže je opravdu z čeho vybírat. Bohužel těch lepších nebankovních společností je menšina. Výběru nebankovní společnosti by jste měli věnovat dostatek času.

Pozor na vysoké roční úroky

Vžy si dávejte dobrý pozor, jak vysoký roční úrok mají půjčky a úvěry bez poplatku. Můžete najít půjčky se slušným úrokem, ale najdete také společnosti, které poskytují tyto půjčky z doslova zlodějským úrokem. Opět tedy opakuji, že je potřeba důkladně vybrat u které společnosti si půjčíme. Důležité také je si pořádně pročíst smlouvu.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.